30/04/2018

LOOK OF THE DAY - MY ESSENTIALS


All of my friends know that stripes are my favourite pattern, that I wear a skirt or dress every day without any special occasion. I can't imagine my wardrobe without a leather jacket (this one is from Steve Madden - I found it in TkMaxxx and I love it) and a pair of white converse. These things are my essentials and I think that every woman should have them.
This jacket has a little rock vibe that's why for more girly look I added pink scarf. Also adding this scarf to a very simple outfit makes it look more classy and it makes an outfit more interesting.

P.S. These photos were taken by Mark Hostler - here you can find his Instagram!

Moi wszyscy znajomi wiedzą, że jeśli chodzi o paski to mam na ich punkcie lekką obsesję, ale paski to tak ponadczasowy wzór, że ciężko go nie lubić oraz wiedzą o tym, że spódnicę czy sukienkę noszę bez żadnej okazji, po prostu na codzień. Więc ubrania w paski (szczególnie bluzki i sukienki) oraz sukienki czy spódnice to moje podstawy codziennej garderoby. Podobnie jest ze skórzaną kurtką - nie wyobrażam sobie bez niej funkcjonowania wiosną i jesienią. Moją upolowałam w TkMaxie i jest od Steve'a Maddena. Kolejną rzeczą, która jest must have w mojej szafie to białe trampki. Na wiosnę, lato i wczesną jesień praktycznie żadne inne buty mogą dla mnie nie istnieć. 
Jako że kurtka jest w lekko rockowym klimacie przez ćwieki i swój dość ciężki charakter dodałam jasnoróżową apaszkę, która nieco ją przełamuje. Jeśli zawiążecie apaszkę na szyi to nawet najprostsza stylizacja stanie się ciekawsza i bardziej stylowa.

P.S. Zdjęcia do dzisiejszego wpisu zostały zrobione przez Marka Hostlera - tutaj możecie zajrzeć na jego Instagram!
2 comments:

  1. Ja także lubię ubrania w paski :) Ślicznie wyglądasz w tej stylizacji :)

    ReplyDelete
  2. wyglądasz świetnie! :)

    mojaszafamodnaszafa.blogspot.com

    ReplyDelete