23/08/2017

LOOK OF THE DAY - NEW IN


This outfit was very spontaneous and I didn't think much about it, but I definitely love it and feel great in it. It's smart, but with dose of nonchalant because of jeans jacket and unusual pair of sunglasses. This outfit is created with my new in, which I already love: black pants, loose top, already mentioned jeans jacket and sunglasses and my Michael's Kors dream bag.


Ten strój powstał zupełnie spontanicznie i za dużo nad nim nie myślałam, jednak jestem w nim zakochana i świetnie się w nim czuje. Jest elegancki, ale jednak z dozą nonszalancji w postaci dżinsowej kurtki i okularów z lustrzanymi szkłami. Na ten outfit składają się praktycznie same nowości, z którymi zdecydowanie się polubiłam: spodnie cygaretki, luźna bluzka na ramiączkach, wspomniana już wcześniej dżinsowa kurtka i okulary przeciwsłoneczne oraz moja wymarzona torebka Michaela Korsa. 
Często tak mam, że gdy z dużym wyprzedzeniem wymyślam strój to w dniu, w którym mam go założyć coś jest z nim nie tak, coś mi nie pasuje albo pogoda jest nieadekwatna do stroju i muszę na szybko szukać czegoś innego w mojej szafie. Też tak macie?

4 comments:

 1. prześliczna stylizacja, genialne okularki:)

  ReplyDelete
 2. stylizacja przystępna i luźna że można czuć sie sobą :D

  ReplyDelete
 3. Stylizacja super, ale mi do gustu przypadła torebka:)

  ReplyDelete
 4. Fajna stylizacja, w sam raz na wyjście ze znajomymi :)
  Pozdrawiam!

  Obserwujemy? Daj znać u mnie.

  lublins.blogspot.com

  ReplyDelete