26/02/2016

BLACKPOOL


Jako że pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza postanowiłam zajrzeć do folderu ze zdjęciami z wakacji, na których świeci piękne słońce, jest ciepło i błękitne niebo. Przeglądając je postanowiłam przybliżyć Wam pewną miejscowość, którą odwiedziłam ubiegłego lata.

Blackpool to nadmorska miejscowość położona w północno-zachodniej części Anglii. Jest ona bardzo ładna, zadbana (w przeciwieństwie do Skegness - odwiedzając te dwie miejscowości dzień po dniu dało się zauważyć, że Blackpool jest bardziej nastawione na turystów i jest... nowocześniejsze) i szalenie bogata w atrakcje turystyczne (począwszy od pięknego oceanarium, poprzez muzeum figur woskowych Madame Tussauds i wesołe miasteczko (najsławniejsze w Wielkiej Brytanii) aż po mnóstwo miejsc, z których dzieci nie będą chciały wyjść. Z resztą sprawdźcie tutaj: http://www.visitblackpool.com/things-to-do/attractions/). Będąc na Blackpool Tower Eye (musicie odwiedzić to miejsce) dowiecie się wielu ciekawostek o tej miejscowości, jej historii i obejrzycie najlepszą reklamę miasta jaką widziałam w swoim życiu (w dodatku w 4D!). W samym Blackpool jest więcej miejsc do spania niż w całej (!) Portugalii, co da się zauważyć, bo gdzie się nie obejrzymy widać tabliczki z napisem "Bed & Breakfast". :) Sadzę, że do Blackpool jeszcze wrócę, bo wciąż nie odwiedziłam wesołego miasteczka i kilku ciekawie zapowiadających się miejsc. :) 

Na moim kanale na YouTube znajdziecie film z wyjazdu do Blackpool (klik).
Łapcie słońce ze zdjęć. B. xx

Zapraszam do obserwowania mnie na Instagramie (@lovehugsandoreo), Tumblr (http://xbasieqx.tumblr.com) oraz dodawania mnie na Snapchacie: xbasieqx. :) 

1 comment:

  1. Ale Ci zazdroszczę <3
    Bardzo ładne jpg !
    Zapraszam do mnie na nowy post : Yourfallsky.blogspot.com

    ReplyDelete