12/04/2017

PHOTO DIARY: MARCH


March was a... weird month. In the begging I thought "Everything is going in the right direction", but then something terrifying happened and it really broke me. Now I feel better, but still think about it and feel sad. But it's not time and place for writing about my personal life. Here I am with few photos of march. 

Marzec był dziwnym miesiącem. Na początku miałam myśli, że w końcu wszystko idzie tak jak powinno iść od początku roku. Jednak jak to w życiu bywa, gdy w końcu stwierdzisz, że wszystko jest okej coś musi pójść nie tak. I poszło. Stało się coś czego naprawdę się nie spodziewałam i to załamało mnie. Teraz czuję się już lepiej, jednak wciąż myślę o tym co się stało i nie potrafię się z tym pogodzić. Jednak blog to nie jest miejsce na to, by pisać o moim prywatnym życiu. Zapraszam Was na przegląd zdjęć z marca!Cat's paws // Kocie łapki
Family portrait // Portret rodzinny  


Very, very sweet evening with my best friend // Baaardzo słodki wieczór z moją przyjaciółką
Art made by students // Sztuka w wykonaniu studentówIf I only could come back to my secondary technical school I would do it. The best four years of my life. // Gdybym mogła to bardzo chętnie wróciłabym do technikum. To były najlepsze cztery lata mojego życia. 


In last month's photo diary post I wrote about my typical evening. Here's my typical morning. // W poście z cyklu photo diary pisałam wam o moim typowym wieczorze. Oto jak wygląda mój typowy poranek. 

Spring! // Wiosna!


It's time for my favourite pair of shoes! // Czas na moje ulubione buty!Season for ice creams it's finally opened // Sezon na lody uważam za otwarty


Perfect evening for me: pizza and actually watched series // Mój idealny wieczór: pizza i serial, który aktualnie oglądam1. Food tracks in my town // 2. & 4. Spring // 3. Nabu and her toy. 
1. Zlot food tracków w moim mieście // 2. i 4. Wiosna 3. Nabu i jej zabawka7 comments:

 1. Deser wygląda apetycznie

  ReplyDelete
 2. Świetne zdjęcia ;) Dla mnie marzec też nie był najlepszym miesiącem ;D
  Obserwuję :)
  Pozdrawiam c; /~Kinga
  Unpredictabble

  ReplyDelete
 3. Teen Wolf kocham ten serial czekam już na ostatni sezon :D
  Mój blog

  ReplyDelete
 4. Wszystkie zdjęcia są przepiękne! Ja też właśnie muszę sobie zakupić nowe trampki, bo moje są w kiepskim stanie :)

  ReplyDelete
 5. Wow, jestem pod wrazeniem. Wykonujesz naprawde swietne zdjecia.
  Jedzenie, ktore pokazujesz wyglada apetycznie i az chce sie schrupac ta pizze, lody, czy ciasta. 😄

  www.nastolatka-za-granica.blogspot.be

  ReplyDelete
 6. Kociak to prawdziwy model ;) conversy to sama bym sobie zakupiła ;)

  ReplyDelete