02/02/2017

PHOTO DIARY: JANUARY


Pierwszy miesiąc 2017 roku już za nami (pominę zastanawianie się jakim cudem). Dla mnie styczeń był miesiącem, w którym wisiało nade mną widmo egzaminu, wdrążałam postanowienia noworoczne do codziennej rutyny i rozkoszowałam się prawdziwą zimą.

First month of 2017 ended. My January was a month of coming exam, deployed my New Year's resolution into my life and enjoying real winter.Jak dobrze wiecie ja swój Nowy Rok rozpoczęłam z przytupem w Londynie. // As you may know I began my New Year in London. 


Zaleta nocnych lotów? Podziwianie oświetlonych miast. // Perk of flighing at night? City lights. 


1. Na początku stycznia wsiadłam do pociągu... Ale nie byle jakiego. :)  // 2. Podziwiałam zimę zza szyby ciepłego pociągu. // 3. Odwiedziłam moje technikum, z którym nie potrafię się rozstać. //4. Chętnie bym tam wróciła, zwłaszcza dla kącików takich jak ten.
1. At the beggining of January I caught a train... // 2. I enjoyed winter behind the train's window. // 3.  My high school - I can't split up with this place. // 4. I'd like to came back here for little corner's like that. Po długiej przerwie świątecznej dopadła mnie uczelniana rzeczywistość. // After long Christmas break my academic reality catched me. 
A to już tegoroczna Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i mój ulubiony moment - światełko do nieba. // Great Orchestra of Christmas Charity and my favourite moment - light to the sky. A to ja, chwilę po wielkiej bitwie na śnieżki z moim bratem. // After snow fight with my brother.

Po raz już trzeci pojawiłam się na wyścigu wraków. Zdecydowanie wolę, gdy odbywają się one latem. :) // Wrack race. I definitely prefer when it take place in summer. :)


W styczniu zaczęłam splatać włosy w warkocz. Zaczęłam to robić tylko dlatego, że moje włosy są bardzo długie, a przez to że noszę je rozpuszczone to pod szalikiem plątały się i ciężko było je rozczesać. Chyba polubiłam siebie w warkoczu! :) // In month of January I started to braid my hair because my hair tend to be very tangled. I think this hairdo suits me very well. I like it on me.


Studencka rzeczywistość część druga. Obiecuję nie zostawiać niczego na ostatnią chwilę. // Academic reality part two. I promise to not leave everything for last moment.


Najpiękniejszy zachód Słońca w styczniu! // The most beautiful sunset in January!


Razem z Sandrą spotkałyśmy się po pół roku. Kiedyś mieszkałyśmy obok siebie i spędzałyśmy ze sobą całe dnie, a teraz widujemy się bardzo rzadko, bo dzieli nas 1500 kilometrów. // Me and my bestfriend Sandra - we met after 6 months. We used to live next door and spent whole days together, but she moved to England, 1500 kilometres from me. 


Ten post bez porządnej dawki kotów byłby niekompletny. :) // This post without cats would be incomplete. 


Ulubiona herbata, ciepła piżama i kapcie - zapowiada się przyjemny wieczór. // Favourite tea, cosy pijama and slippers - it's gonna be a pleasing evening.

Zapraszam do obserwowania mnie na Instagramie: @lovehugsandoreo 
Follow me on Instagram: @lovehugsandoreo
ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

6 comments:

 1. Widzę intensywny miesiąc ;) Z pewnością zazdroszczę pobytu w Londynie. Muszę się w końcu wybrać. Wyścig wraków też świetna sprawa. Uczestniczyłaś jako widz, czy kierowca? Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jako widz :) Ale wkrótce będę pilotem!

   Delete
 2. Co sie dziwic, ze tak szybko minal?! Mialas bardzo aktywny miesiac! Bardzo plusuje fakt, ze piszesz w dwoch jezykach :)
  Jezeli chodzi o zdjecia to nie mogę sie napatrzec na kota - cudo ;)
  Pozdrawiam serdecznie,
  Eff :)

  ReplyDelete
 3. Piękne zdjęcia :) Marzy mi się wyjazd do Londynu.... Pozdrawiam ;)

  ReplyDelete
 4. Prześliczne jest to zdjęcia z zachodem słońca:)))
  http://uglyographyy.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Intensywny miesiąc <3 Chciałabym podziwiać świat z lotu ptaka - z samolotu :)
  Pierwszy lot jeszcze przede mną.

  Kotek jest cudowny :D

  ReplyDelete